Neohodnoceno

Veslařský trenažér FIRST DEGREE Trident

Momentálně nedostupné
Kód: DOMA-TRIAR
Značka: FIRSTDEGREE
29 990 Kč 24 785 Kč bez DPH
Kategorie: Veslovací trenažery
Záruka: 36
Veslovací trenažér TRIDENT využívá pro vytváření odporu přirozené médium - vodu. Jedná se o krásné, přirozené řešení, které nabízí snadné ovládání a regulaci zátěže. Díky tomu mohou na tomto veslařském trenažeru pracovat jak začátečníci a příležitostní sportovci tak i pokročilí a profesionální sportovci. Společným pojítkem veslovacích trenažérů je komplexnost cviku, který najednou pomáhá zpevňovat břišní svalstvo, stejně jako prsní, zároveň však posilujete i ruce a spodní část těla.


Je samozřejmostí, že TRIDENT nabízí přehledný computer, který Vám umožňuje mít stoprocentní přehled a kontrolu nad tréninkem. Opěry nohou je možné výškově upravit tak, aby seděly individuálním potřebám každého uživatele. Sedlo je vyrobeno z velice kvalitního materiálu a je tvarováno tak, aby bylo pohodlné a vyhovovalo potřebám tréninku. Další vynikající inovací, kterou veslařské trenažéry z produktové linky FIRST DEGREE disponují, je ergonomická rukojeť pro komfortní držení v průběhu cviku. Především pak ale odolný, velice tichý řemen, díky kterému můžete cvičit a vychutnávat si radost z pohybu nerušeně. Celá konstrukce je pak vyrobena za silné kvalitní oceli.

Pokud se obáváte toho, že pro veslařský trenažér nebudete mít dostatek prostoru, máme pro Vás skvělou zprávu - TRIDENT je velice skladný, disponuje přepravními kolečky a nemusíte se tudíž bát, že by jeho instalace byla prostorově náročná.

Doporučujeme prohlédnout si video v záložce VIDEA pro lepší představu o stroji
Pokud si vyberete veslařský trenažér First Degree Trident s technologií tekutiny jako mediem odporu, vybrali jste si ten nejkvalitnější stroj ve své třídě. Budete motivováni ke cvičení a pyšní na své výsledky. Každý uživatel si oblíbí zvuk, pohodlnost a odolnost celého systému. Abyste porozuměli, co těmito řádky chceme říci, přijďte si bez obav jeden z našich trenažérů vyzkoušet. Zavřete oči a užijte si pocit přirozeného pohybu, který žádná jiná použitá technologie nenabízí.
 
TECHNICKÁ DATA:

Display:

 Čas
 Vzdálenost
 500 m mezičasy
 Tempa za minutu
 Kalorie za minutu
 Watty
 Intervalový trénink
 Srdeční frekvence


Hlavní charakteristiky:

 Spolehlivý čtyřlopatkový systém
 Životnost stroje a bezúdržbovost
 Nejmenší rozměry stroje ve své třídě
 Velmi pohodlné sedadlo
 Unikátní, neklouzavé opěry pro nohy
 Jednoduché nastavování podpěr dle velikosti nohou
 Madla s velkým průměrem a příjemným povrchem
 Snadný plynulý pohyb – žádné řetězy, žádná lubrikace
 Výkonný počítač
 Kompatibilní se systémem měření tepu POLAR - Ten je nutné dokoupit jako příslušenství včetně vysílače
 vestavěná přepravní kolečka
 Rozměry uskladnění (vertikální poloha): 53 cm x 197 cm
 Stříbrná barva


Údržba:

Vodu v nádrži udržujete pomocí tablet, stejně jako udržujete vodu ve Vašem bazénu - jedna tableta vystačí na 6 měsíců. Současně s dodávkou trenažéru obdržíte 8 těchto tablet. Pokud chcete ještě více preventivně šetřit Váš trenažér před případnou závadou, doporučujeme jej po zakoupení napustit destilovanou vodou, nikoliv běžnou vodou z kohoutku.
 
Délka: 215 cm
Šířka: 80 cm
Výška: 100 cm
Váha: 37,4 kg
Nosnost: 150 kg
Brzdný systém: LOPATKY
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - tužkové baterie 2 x 1,5AA: Ano
Podélný posuv sedadla: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Rozměr po sklopení D x Š x V: 80 x 100 x 215 cm
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: