Neohodnoceno

Hericium 60 kapslí

Ihned k odběru
Kód: 20013
Značka: VemoHerb
449 Kč 390 Kč bez DPH
Kategorie: Sportovní výživa
HERICIUM    - Extrakt z Korálovce ježatého  - Nootropikum a neurotropikum  - Superefektivní metabolický optimizér   Korálovec ježatý neboli Lví hříva nebo Pompon blanc (bílá bambule) je houba rostoucí na kmenech listnatých stromů. Spolu s dalšími jako je např. Cordyceps patří do skupiny hub známých po dlouhá staletí z tradiční čínské medicíny (hóu tóu gū) a japonské medicíny (yamabushitake). V současnosti je znovu objevován jejich ohromující potenciál.   Hericium = šampion mezi nootropiky a neurotropiky   Hericium obsahuje stovky specifických přírodních látek – bioaktivní polysacharidy, beta-glukany a sekundární metabolity (terpenoidy) jako jsou erinaciny a herinoceny. Látky obsažené v extraktu z Hericia mají prokazatelné účinky související s oblastí koncentrace a maximálního duševního výkonu. Rovněž jejich účinky souvisí s normálním fungováním nervových vláken. Klíčem pro normální fungování a obnovu nervové soustavy je tzv. NGF faktor (nervový růstový faktor). Tento NGF neuropeptid je zcela zásadní pro optimální fungování tzv. hipokampu, nervové soustavy i jednotlivých neuronů. Hipokampus je specifická část velkého mozku zodpovědná za koncentraci a paměť. Nervová soustava koordinuje všechny tělesné procesy. Jde o řídicí soustavu. Všechny naše smysly jsou řízeny nervovou soustavou prostřednictvím neuronů (nervových buněk).    Hericium = superefektivní metabolický optimizér   Hericium funguje nejen jako nootropikum, ale také jako adaptogen a metabolický optimizér. Celkový účinek všech bioaktivních složek stimuluje maximální antioxidační kapacitu organizmu. Mezi další významné účinky patří podpora normálního fungování žaludku (pálení žáhy atd.) a trávicího systému.   Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:   - Podporu paměti a psychické kondice – nootropikum  - Všestrannou podporu a optimalizaci metabolismu – adaptogen - Podporu nervové soustavy – neurotropikum   Hlavní benefity produktu   - Originální Hericium značky VemoHerb - Garantovaný obsah účinných složek – minimálně 30 % polysacharidů a 20 % ß-glukanů - Garantovaná čistota a kvalita značky VemoHerb - Všestrannost produktu – pro vrcholové sportovce, manažery, studenty, pro jedince ve stresu, seniory, pro nemocné, slabé, diabetiky,...   Využití pro sport = maximální svalová stimulace, pohybová koordinace a přesnost, v kombinaci s Cordycepsem zlepšení prokrvení a okysličení svalové hmoty.     Balení: 60 kapslí (54 g)

Dávkování: Berte 1 kapsli 3x denně.   Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.  
Výživové údaje:
 
 Počet dávek v balení: 30 – 90  1 kapsle  3 kapsle (1 dávka)
 1 kapsle obsahuje extrakt  z Hericium erinaceus    obsahuje minimálně 30 % polysacharidů a 20 % ß-glukanů.  650 mg  1950 mg
    Složení v 1 veganské kapsli: Sušený extrakt z Hericium erinaceus 650 mg, veganská kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).  
Doplněk stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: