Neohodnoceno

Ergometr HORIZONFITNESS Comfort 5i

Momentálně nedostupné
Kód: DOMA-COMFORT 5I
Značka: HORIZONFITNESS
13 490 Kč 11 149 Kč bez DPH
Kategorie: Rotopedy
Záruka: 36

Představujeme Vám domácí ergometr od společnosti Horizonfitness. Tento kardio trenažér zaujme na první pohled netradičním designem, který umožňuje jednoduché nasedání i pro sportovce s omezeným rozsahem pohybu. Bytelnou konstrukci lze v případě nerovnosti podlahy nastavit pomocí šroubovacích nožiček. Rotoped je vybaven kvalitním gelovým sedlem s možností horizontálního i vertikálního nastavení polohy. Ergonomické rukojeti řídítek, držák na pití, display s úhlopříčkou 14 cm s dvanácti přednastavenými programy, měření tepové frekvence - to vše je zde samozřejmostí. Comfort 5 navíc nabízí kompatibilitu s technologií Passport, která Vás během tréninku zavede na místa po celém světě, takže se můžete v průběhu tréninku přenést například ke Grand Canyonu nebo do Toskánska.

Jednoznačnou výhodou tohoto ergometru je jeho i flexibilita v přizpůsobení konkrétním potřebám sportovců. Díky polohovatelné sedačce a ergonomicky tvarovaným madlům (řídítkům), které lze nastavit do optimální výšky, získáváte trenažér, který se uplatní napříč celou rodinou. Úchyty jsou navrženy tak, aby co nejvíce rozkládaly zátěž, kterou směřujete během tréninku do zápěstí. Když k tomu navíc přidáte i možnost volby z mnoha tréninkových programů a možnost připojit k technologii passport tak, abyste během cvičení mohli soustředit pozornost například na jízdu v San Franciscu nebo v Alpách, získáváte něco víc než jen obyčejný rotoped - získáváte komplexní kardio trenažér pro celou rodinu.

Rotoped je vybaven bezdrátovým přijímačem, který je kompatibilní s hrudním popruhem POLAR, z něhož je schopen získávat aktuální data o průběhu tréninku. POLAR je nutné upevnit před cvičením na své tělo. Díky tomu v průběhu tréninku můžete sledovat svoji tepovou frekvenci a přizpůsobovat tak trénink dle vašich fyzických potřeb a možností. Pohledem na monitor snadno kontrolujete, v jaké tepové poloze se nacházíte. Tento hrudní popruh není součástí dodávky a je nutné jej přiobjednat zvlášť jako příslušenství.

Ergometr Comfort 5i je vybaven computerem s displayem o úhlopříčce 14 cm. Computer nabízí 12 programů včetně možnosti vytvořit si program vlastní. Samozřejmostí je to, že display zobrazuje základní cvičební údaje, jakými jsou čas, vzdálenost, spálené kalorie, rychlost, RPM, HRT, waty a navíc i Cardio Compass™ pro optimálnější výkon během tréninku


drivesystem
MULTI-POZICOVÁ MADLA
Možnost vybrat si z několika variant pozic, kam umístit ruce, Vám umožňuje být v nejpřirozenější a nejkomfortnější pozici v průběhu celého trénink.drivesystem
KONSTRUKCE PRO SNADNÝ NÁSTUP
Konstrukce řady produktů Comfort je přizpůsobena všem zákazníkům a umožňuje jim jednoduchý nástup na trenažér.drivesystem
DRŽÁK NA RUČNÍK
Váš ručník již budete mít vždy ve Vašem dosahu díky zabudovanému držáku v zadní části sedla.

 

drivesystem
MÓD ŠETŘENÍ ENERGIE
Šetřete elektřinu díky Energy Saver vylepšení. Pokud trenažér není používán déle jak 15 min, konzole detekuje Vaši nepřítomnost a trenažér se uchýlí do spánkového režimu.

 

drivesystem
KOLEČKOVÝ DIAGRAM TEPOVÉ FREKVENCE
Inovativní diagram tepové frekvence dává jasně najevo, jak usilovně Vaše srdce pracuje.

 

drivesystem
PASSPORT READY®
Skončete s nudnými každodenními tréninky a zkuste PASSPORT READY. Toto zabudované příslušenství Vám zobrazuje Váš reálný pohyb v přírodě na Vašem el. zařízení jako je například televize nebo počítač. Jednoduše synchronizujte Vaše zařízení s trenažérem a nechte se unést do Vašeho tréninku.

 

drivesystem
AUDIO
Zabudované reprudoktory a jacky Vám umožňuje přehrávat Vaše oblíbené skladby z Vašeho telefonu nebo MP3 přehrávače.

 

drivesystem
VIEWFIT
Společně s funkcí ViewFit už nikdy nebudete muset manuálně vkládat osobní údaje a nastavovat svůj trénink, protože trenažér to udělá za Vás. Jednoduše navštivte webové stránky viewfit.com nebo si stáhněte aplikaci a připojte k ní svůj běžecký trenažér. V aplikaci můžete vidět Vaše výsledky a nastavovat si Vaše cíle.
TRADICE HORIZONFITNESS - OD ROKU 2002 V ČESKU!
Domafit fitness s.r.o. dováží výrobky HORIZONFITNESS již od roku 2002 z Německa od generálního dodavatele pro Evropu. Firma JOHNSON G.m.b.H. garantuje jak vysokou kvalitu všech produktů vyžadovanou německým trhem,
tak i rychlou dostupnost náhradních dílů. JOHNSON FITNESS je světovým výrobcem fitness vybavení a celý koncern patří mezi TOP 3 značky na světě.


Horizon Fitness je členem skupiny Johnson Corporation, světové značky na trhu s fitness produkty. Smysl pro detail a profesionalita celého týmu se odráží ve všech oblastech výroby. Toto tvrzení dokládají nejen certifikáty ISO 9001, ISO 14001 a USA FDA, ale také japonský certifikát SG, který se uděluje za špičkovou kontrolu kvality.
Horizon Fitness se snaží neustále vyvíjet a zlepšovat své produkty, aby mohl nabídnout zákazníkům vždy to nejlepší pro jejich trénink. V současnosti jsou držitelem více než 50 patentů a 300 technologických vylepšení v oblasti elektroniky, biomechaniky, ergonometrie a designu.
 

TECHNICKÁ DATA:

Konzole:
 Úhlopříčka 14 cm
 Přehledné zobrazení základních hodnot
 Podsvícení

Display zobrazuje:
 Čas
 Vzdálenost
 Spálené kalorie
 Rychlost
 RPM - Otáčky za minutu
 Tepová frekvence
 Výkon ve watech
 Tréninkový profil
 Cardio compass™ display

Programy:
 Volný trénink (Manual)
 Intervaly
 Game
 Spalování tuků
 Rolling
 Cadence
 Náhodný
 Konstantní výkon
 THR Zóná
 THR v %
 Vlastní program 1
 Vlastní program 2

Comfort 5i v bodech:
 Elegantní design skloubený se stabilitou konstrukce
 Horizontálně a vertikálně nastavitelné gelové sedlo
 Ergonomicky tvarovaná řídítka
 Držák na ručník a na pití
 Sonic Surround reproduktory
 Passport ready
 Snadný nástup a výstup i pro sportovce s pohybovým omezení (vhodné pro rehabilitaci)
 Bezdrátové monitorování tepové frekvence pomocí hrudního pásu
 Přehledný 14 cm display, 12 programů
 Možnost zapojení PASSPORT a dát tak tréninku nový rozměr
 Vhodné pro sportovce od 125 do 190 cm

 

Délka: 120 cm
Šířka: 55 cm
Výška: 134 cm
Váha: 39 kg
Nosnost: 136 kg
Brzdný systém: ECB magnetický brzdový systém
Váha setrvačníku: 8,5 kg
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ano
Stupně zátěže: 20
Nastavení výšky sedadla: ano
Podélný posuv sedadla: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Programy - vlastní nastavení: ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ne
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: