Neohodnoceno

LAX - Vzpěračská platforma obdélník - řada Klasik

Skladem
Kód: K730
Značka: LAX
35 342 Kč 29 208 Kč bez DPH
Kategorie: Posilovací stroje
Řada: Klasik

Odteď už se nemusíte bát odhodit činku
Proto, abyste se mohli zlepšovat, potřebujete vhodné prostředí a optimální vybavení. Velmi přínosnou a zároveň žádanou pomůckou je v tomto ohledu vzpěračská platforma. Díky ní si můžete odcvičit trénink na maximum, bez toho aniž byste se báli odhodit činku na zem. Tato platforma vytváří pevný a stabilní základ pod vašimi nohami, na který se můžete spolehnout. Při odhodech činky z vyšší výšky nehrozí poškození podlahy. Právě v tom je naše StrongGear platforma jedinečná. Další nespornou výhodou je, že tlumí veškeré zvuky vyvolané dopadem. Vy se tak můžete soustředit na podání maximálního výkonu, aniž byste jakkoliv rušili ostatní sportovce.

Ve všech ohledech výjimečná
Robustní ocelový rám 2,5 x 1,5 m vám poskytne dostatečný prostor pro váš trénink. Zároveň šetří váš prostor a je proto vhodný i do menších posiloven. Celý komplet je tvořen dřevěným vzpěračským prknem, o tlouště 2 cm a rozměrech 1,5 x 1 m, obklopený stejně vysokými speciálně odpruženými gumovými čtverci, tvořící okraje. Celková hmotnost produktu je 200 kg. Platforma je vhodná nejen ke vzpírání, ale též crossfitu a dalším sílovým disciplínám, u kterých jsou odhody činky typické.

Jednoduchá montáž a sestavení
Součástí každého balení je podrobný manuál,se kterým obdržíte kompletní příslušenství. Naši platformu sestavíte sám během během pár minut. Nemusíte se obávat jakýchkoliv komplikací. Nic vám tak nebrání si na ní hned zacvičit a pořádně ji otestovat.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení