Neohodnoceno

Solidago 90 kapslí (Zlatobýl obecný)

Ihned k odběru
Kód: 20012
Značka: VemoHerb
499 Kč 434 Kč bez DPH

SOLIDAGO
  - Extrakt z bulharského Zlatobýlu - Podpora ledvin - Podpora močového ústrojí - Odvodnění - Nejvyšší obsah aktivních substancí   Vemoherb Solidago obsahuje suchý standardizovaný extrakt z nadzemní části rostliny Solidago vigaurea (Zlatobýl obecný). Obsahuje velmi široké spektrum biologicky aktivních substancí – flavonoidy rutin, quercetin a kempferol, glykosidy astragalin a rutosid, saponiny, fenolické sloučeniny, esenciální oleje, terpeny, antokyanidiny a další. Tyto látky vytváří velmi účinnou synergní směs zaměřenou na podporu ledvin, močového ústrojí, odvedení nadbytečné vody z těla a dalších oblasti.   Hlavními látkami v extraktu jsou zmíněné flavonoidy, jejichž vlastnosti souvisí s vylučováním sodíkových iontů z těla a tím pádem i s procesem tvorby moči, odvedením nadbytečné vody z těla, vylučováním odpadních látek a podporou při zánětu.   Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:   - Podporu ledvin - Podporu močového ústrojí - Odvodnění - Podporu při zánětu   Hlavní benefity Solidago Vemoherb   Komplexní podpora v oblasti ledvin:  1.Posílení a podpora ledvin, 2.Podpora močového ústrojí  3.Odvedení přebytečné vody z těla 4.Podpora při zánětu   Bulharský Zlatobýl = nejvyšší obsah aktivních látek   Zlatobýl obecný je rostlina s dlouhou tradicí v lidovém léčitelství. Vyskytuje se na mnoha místech severní polokoule, přičemž obsah biologicky aktivních látek se liší podle regionu, kde je rostlina sklizena, a také podle doby sběru. Regionem, kde díky příhodné kombinaci prostředí a podnebí roste Zlatobýl s nejvyšším obsahem biologicky aktivních látek, je Evropa. Velmi také záleží na době sběru – obsah biologicky aktivních látek je typicky nejvyšší v červnu a v září. Solidago VemoHerb pochází z Bulharska – bulharský Zlatobýl patří mezi evropské odnože rostliny, u nichž byl zaznamenán nejvyšší obsah účinných látek (konkrétně u rutinu, jedné z mnoha aktivních substancí, je garantován obsah 7,5 %).  
Balení: 90 kapslí (49,5 g)

Dávkování: 3-4 kapsle denně.

Upozornění: Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí a slunečního záření.  
Výživové údaje:
 

 Počet dávek v balení: 22 – 30  1 kapsle*
 Extrakt ze Zlatobýlu obecného (Solidago vigaurea; nadzemní část)  obsahuje: 7,5 % flavonoidu rutinu  400 mg

*1 porce odpovídá 1 kapsli. Balení obsahuje 22-30 dávek.


Složení v 1 kapsli: Extrakt ze Zlatobýlu obecného 400 mg (Solidago vigaurea; nadzemní část) obsahuje: 7,5 % flavonoidu rutinu. Ostatní složky: veganská kapsle (hydroxypropylmethyl- celulóza, barvivo oxid titaničitý), plnidlo maltodextrin, protispékavá látka (fosforečnan vápenatý, stearan hořečnatý).  
Doplněk stravy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: