1 hodnocení

Posilovací stroj Tuff Stuff Apollo 71MP - Multi Press

Ihned k odběru
Kód: DOMA-AP-71-MP
Značka: TUFF STUFF
59 990 Kč 49 578,51 Kč bez DPH
Kategorie: Multipress
Záruka: 36

Posledních 25 let jsou série posilovacích strojů Apollo od americké značky Tuff Stuff základním srovnávacím prvkem pro všechny výrobce obdobných univerzálních strojů. Během této doby se legendární Tuff Stuff zlepšovala každou sérií a už od počátku patří ke špičce výrobců ve světě fitness strojů. Nyní tento populární výrobce přichází s naprostou novinkou, která opět zvedá pomyslnou laťku mezi výrobci profesionálních posilovacích strojů, a to APOLLO 7000 Series.

APOLLO 7000 Series představují nové unikátní fitness zařízení s naprostou volností ruky při výběru ze čtyč modulů Vámi určeného posilovacího stroje. Základním prvkem této konstrukce je Tuff Stuff Rear Post AP70-RP, na který laicky řečeno „nabalíme“ Vámi individuálně vybrané zařízení. Můžete si tedy nechat sestrojit profesionální posilovací stroj přesně podle Vašich požadavků a potřeb.

Tento unikátní systém otevírá bránu do nových, naprosto nevídaných možností v sestavování individuálních multifunkčních zařízení pro hotely, kluby, fitcentra, školy a domácnosti.

 

TECHNICKÁ DATA:

 Zařízení dovoluje širokou škálu cvičebních variací. Kombinace multi-pressu, veslování, stahování horní kladky, tricepsové kladky a spodní bicepsové kladky.
 Osmi-poziční nastavitelná zarážka umožňuje posilování hrudníku v klasickém úhlu, poté hrudník hlavou nahoru, tlaky na ramena a veslování.
 Nastavitelná opěra zad.
 Otočná univerzální spodní kladka 360° s plynulým pohybem.
 Speciální západka pro nastavení výšky sedáku.
 Cihlové závaží o hmotnosti 91 kg.
 

 

Délka: 142 cm
Šířka: 124 cm
Výška: 213 cm
Váha: 197 kg
Polohovací sedák: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: