2 hodnocení

HORIZONFITNESS Torus 3; HF Multistation

Momentálně nedostupné
Kód: DOMA-TORUS 3
Značka: HORIZONFITNESS
26 990 Kč 22 306 Kč bez DPH
Kategorie: Multifunkční posilovací věže
Záruka: 24

Horizon fitness přináší nový domácí posilovací stroj TORUS 3. Jedná se o multifunkční posilovací stroj, díky kterému můžete procvičit v podstatě celé tělo. Torus 3 v sobě obsahuje několik posilovacích strojů současně. Sportovci tak získávají leg extension, butterfly (peck deck) s více variantami úchopu, modulovatelnou horní kladku a především polohovatelná ramena, která nabízí mnoho variant cviků. Zvláště pokud přičteme možnost výměny adaptérů. Konstrukce je tvořena z masivní oceli 80x40 mm, která je chráněna galvanickým povlakem.

TORUS se tedy hodí do domácí posilovny a bezpečně s ním procvičíte jak spodní polovinu těla, kdy dostanou zabrat především stehenní a lýtkové svaly, tak horní polovinu. O tu se postarají cviky s horní kladkou, které pomáhají především při zpevnění zádových a břišních svalů. Cviky na peck decku Vám umožní důsledně protáhnout a posílit prsní svalstvo a svalstvo na rukách, především bicepsy a tricepsy. Díky již zmíněné možnosti změnit adaptéry u horní kladky i u nastavitelných ramen, máte možnost zacílit konkrétněji na kýženou svalovou skupinu, kterou chcete zdokonalit.

Samotnou lavici, která je součástí dodávky, lze bez problému výškově nastavit a polohovat. To opět podporuje univerzálnost tohoto skvělého domácího posilovacího stroje na cihličky. Jednotlivá nastavení lze volit pomocí žlutých páček, které Vás povedou - poté už je práce na Vás.

 

TECHNICKÁ DATA:

• Multifunkční posilovací stroj na cihličky
• Elegantní design
• Odolné černé potahy

• Posílení :
- Spodní část těla, stehna, lýtka
- Cviky na břicho a záda
- Posílení prsních svalů, tricepsů a bicepsů

• Obsahuje:
- Leg extension
- Horní kladka - možnost vyměnit adaptér
- Motýlek (Pec deck) - nastavitelná výchozí pozice
- Vícepozicová ramena/duální kladka - více pozic, možnost změnit úchopy

• Držák na láhev
 

 

Délka: 189 cm
Šířka: 207 cm
Výška: 204 cm
Váha: 219 kg
Nosnost: 150 kg
Váha závaží: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: