Neohodnoceno

Scitec Mega Arginine 140 kapslí

Ihned k odběru
Kód: TOP-1071
Značka: Scitec Nutrition
609 Kč 530 Kč bez DPH
Kategorie: Komplexní aminokyseliny
Záruka: 24
Forma: kapsle

Arginin podporuje nárůst hladiny oxidu dusnatého, čímž rozšiřuje cévy a tím se zvyšuje hladina kyslíku, která proudí do srdce a svalů. Sportovci užívají arginin pro zvýšení průtoku krve. Víc živin se dostane do trénovaných svalů a látky, které způsobují únavu se rychleji odbourají - tím se dosáhnou lepší výsledky a lepší regenerace.

MEGA ARGININE může urychlit proces hojení malých svalových zranění a přispět k nárůstu GH a podpořit účinky a citlivost inzulínu.

Arginin jako prekurzor oxidu dusnatého (NO), rozšiřuje žíly a způsobuje nadměrné prokrvení svalů, zvýrazňuje žilnatost, příznivě působí na okysličení srdečního svalu a ostatních svalových tkání. Vylepšením krevního oběhu se dosáhne zvýšení odolnosti a vytrvalosti sportovců. Zlepšováním krevního oběhu se živiny dostávají do pracujících svalů rychleji a efektivněji. Takto se dosáhne oddálení únavy a posilňuje se regenerace svalstva. Arginin urychluje hojení mikro-ran svalstva, má pozitivní vliv na uvolnění inzulínu a na citlivost inzulínových receptorů (tento vliv je důležitý z hlediska zabránění obezity). Na základě aktuálních poznatků, je oxid dusnatý nejdůležitějším faktorem vzniku a doby trvání erekce! Doporučuje se užívání v kombinaci s aminokyselinovým přípravkem Lysine!

ÚČINKY MEGA ARGININE:

  • podpora zvyšování oxidu dusnatého (NO)
  • lepší syntéza bílkovin
  • urychlení regenerace
  • posílení sexuální výdrže

 Složení

  • L-arginin, stearát hořčíku, želatina (kapsle)

UPOZORNĚNÍ PRO ALERGIKY:

  • vyrobeno v zařízení zpracovávající mléko, sóju, vaječné bílkoviny, lepek a ořechy.

Doporučené dávkování

  • 1 - 3 kapsle 30 min před tréninkem. Pro zlepšení výsledků, užijte ještě 1 kapsli po probuzení.
Nutriční hodnoty 2 kapsle
L-Arginin 2600 mg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: