Omlouváme se všem zákazníkům za delší dobu dodání z důvodu navýšení objednávek. Děkujeme za pochopení. 
Neohodnoceno

Běžecký pás HORIZONFITNESS Elite T3000

Momentálně nedostupné
Kód: DOMA-ELITE T3000
Značka: HORIZONFITNESS
45 490 Kč 37 595 Kč bez DPH
Kategorie: Fitness trenažery
Záruka: 24

Společnost Horizon fitness si během 40 let své existence vydobyla přední postavení jako globální výrobce cardio trenažérů. Firma působí na amerických i evropských trzích, kde se těší vysoké oblíbenosti svých produktů u sportovců, kteří trénují v domácím prostředí. Úspěch firmy je založen na jednoduchém konceptu, kdy firma nabízí stabilní pevné cardio trenažéry s intuitivním ovládáním. Právě odolnost a jednoduchost jsou klíčovými charakteristikami i pro běžecké trenažéry ze série Elite.

Série Elite je nejvyšší řadou domácích fitness cardio trenažérů, kterou Horizon fitness nabízí. Je designována s mimořádně robustní konstrukcí. Opory rukou u těchto běžeckých trenažérů jsou v ocelovém provedení. Celá konstrukce je pak dimenzována na váhu sportovců až do 160 kg. Trenažéry jsou tedy vhodné i pro mohutnější sportovce. Série Elite je plně kompatibilní s technologii Passport media player, která umožňuje virtuální trénink či přehrávání filmů nebo hudby. Samozřejmostí u běžeckých trenažérů určených pro domácí trénink je snadná manipulace a možnost snadného složení. Každé běhátko je osazeno kolečky pro snadný přesun s možností sklopit běžeckou plochu tak, aby vznikl prostor v době, kdy trenažer nepoužíváte.

Běžecký trenažér ELITE T3000 nabízí běžeckou plochu 147x50 cm, která je plně odpružená a šetří tak klouby sportovce. Dále je vybaven motorem o výkonu 2,5 PS (1,84kW), který umožňuje nastavit rychlost v rozmezí 0,8-20 km/h. Intenzitu a náročnost tréninku můžete upravovat i pomocí stupně náklonu běžecké plochy - s tou lze manipulovat v rozsahu 0-12%. Sklopný systém disponuje technologií VCS, která umožňuje pás bezpečně složit a rozložit. Nehrozí zde volný pád na podlahu ani těžké zvedání. O Váš trénink se postará computer s LED displayem, kde si můžete buď nastavit Váš individuální trénink nebo využít jeden z 10 předdefinovaných programů. Programy mimo jiné nabízí HRT trénink (cílová srdeční frekvence) redukční program či možnost individuálních programů. To spolu s jednoduchým ovládáním a možností připojit Váš Passport znamená opravdu výjimečný tréninkový systém pro Vaše tělo.
CO JE Passport ? Jedná se o novou konzolovou technologii, díky které se z obyčejného běhu může stát doopravdy zážitek. Díky tomuto systému si můžete prohloubit zážitek ze cvičení a uniknout od běžného soukolí a stereotypu. Passport vám umožní proběhnout se po nejkrásnějších místech planety z pohodlí Vašeho domova.
Konzole není součástí dodávky, proto Vám doporučujeme podívat se na příslušenství k tomuto trenažéru

 

 

TECHNICKÁ DATA:

 Běžecký pás ze série Elite od HORIZONFITNESS
 Odpružená běžecká plocha
 Extrémní nosnost
 Sklopný systém VCS (Variable Cushioning System )
 10 cvičebních programů
 Jednoduchý a intuitivní computer
 
Délka: 205 cm
Šířka: 93,5 cm
Výška: 145 cm
Váha: 122 kg
Nosnost: 160 kg
Přepravní kolečka: Ano
Napájení - el. přípojka trafo 230V/50Hz: Ano
Programy: Ano
Programy HRT: Ano
Podsvícení displeje: Ano
Měření pulsu v madlech: Ano
Ukazatel výkonu ve wattech: Ano
Držák na lahev: Ano
Výkon motoru: 2,5 PS
Rozměr čisté běžecké plochy: 147x50 cm
Tloušťka pásu: 2,2 mm
Rozměr po sklopení D x Š x V: 110x93,5x185,5 cm
Náklon: 0-12 °
Rychlost: 0,8-20 km/h
Kompatibilní s měřiči pulsu POLAR: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: