3 hodnocení

HORIZONFITNESS; cyklotrenažér, indoor GR7

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: DOMA-GR7
Značka: HORIZONFITNESS
25 990 Kč 21 479 Kč bez DPH
Kategorie: Cyklotrenažery
Záruka: 24
Položka byla vyprodána…

Cyklotrenažér CR7 značky Horizonfitness je skvělá volba pro každého. Díky systému magnetického odporu nabízí cyklotrenažér téměř hladkou a tichou jízdu. U cyklotrenažéru je možné nastavit sedlalo i řídítka dle vašich potřeb. Sedadlo je ergonomicky tvarované a vícestupňová řídítka můžete také nastavit vaším potřebám během tréninku.

Vedle technických vylepšení nabízí bezplatná aplikace Fit Display App neuvěřitelný počet výcvikových možností. Computer nabízí systém osvětlení Glow Ride. Na volitelné konzole pro výcvik máte kromě světelného systému dobrý přehled o všech důležitých tréninkových datech. Intervalový trénink, pulzně orientovaný trénink a HIIT je možné pomocí konzoly GR7. Počítač je možné propojit s aplikací Horizon Fit Display na tablet nebo smartphone.

 

TECHNICKÁ DATA:

Computer nabízí přehled o důležitých tréninkových datech. Intervalový trénink, pulzně orientovaný trénink a HIIT je možné pomocí konzoly GR7.
✔ Displej: 5 palcová LCD tréninková konzola
✔ Údaje o tréninku: čas, vzdálenost, kalorie, srdeční frekvence, RPM (= otáčky za minutu), rychlost, životnost baterie
✔ Tréninkové programy: HIIT, intervaly rychlosti, intervaly srdeční frekvence
✔ Multimédia: kompatibilní s aplikací Fit Display, View Fit App a Virtual Active App (stažení zdarma přes App Store a Obchod Google Play)
 
Délka: 132 cm
Šířka: 56 cm
Výška: 100 cm
Váha: 51 kg
Nosnost: 136 kg
Váha setrvačníku: 6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: